• Organisasjon
  • Nettstedskart
  • Endre skriftstørrelse
  • Lytt til teksten
  • Søk i nettsted
Du er her: Forside > Lokaldemokrati > Ordførerens side > Lene-timen på Borgen ungdomsskole

Lene-timen på Borgen ungdomsskole

Tirsdag 27. april var turen kommet til Borgen ungdomsskole. Ordfører Lene Conradi tok imot spørsmål, innspill og tilbakemeldinger i kjent ”Lene-time” stil.

Borgen ungdomsskole er en sentrumsnær skole i Asker med 365 elever og 55 ansatte. Skolen mottar elever fra Vardåsen, Hagaløkka, Rønningen og Drengsrud barneskoler. I tillegg har Borgen en egen velkomstgruppe for elever som nylig har kommet til Norge.

Fra v. Al Fakir Mohamadi, Sondre S. Thon og Sindre Fogn Gundersen.Elevene som møtte Askers ordfører var godt fornøyd med tilbudet og hadde mange saker de ønsket å spørre kommunens øverste politiske leder.

Besøkene ved ungdomsskolene er et tiltak for å forsøke å komme enda lettere i kontakt med de unge som ikke er en så enkel målgruppe å få kontakt med ved for eksempel ”Lene-timene” som ordfører avholder i kulturhuset en lørdag i måneden.

– Jeg ønsker å være til stede på de arenaene der ungdom allerede er, når jeg har fått anledning til å besøke skolene i midttimen er jo det midt i blinken, sier ordfører Lene Conradi.

 

Innholdsansvarlig: Charlotte Gjone

Oppdatert: 29.04.2010 14:15:54
Skriv ut siden
pil Kontakt ordføreren

Ordføreren kan kontaktes på:
Telefon:
66 90 92 20

E-post: This is a mailto link


Skriv ut siden Lag PDF av siden
Asker kommune, Postboks 353, 1372 Asker   prikk  66 90 90 00   prikk  E-postadresse: This is a mailto link
xltw%tzEwpyp6nzy}lotKl%svp}6vzxx%uyp6yzJ%s%umupn%tH_st%s-:8pxltw-:8sl%s-:8{l%s%spo-:8ly-:8`y}prt%s%tp}po-:8%vp}%stzy-:8zq-:8PxltwPynzop}-:8m%y-:8Xp}tot%uxwpyp6nzy}lotKl%svp}6vzxx%uyp6yzxltw%tzE{z%s%tKl%svp}6vzxx%uyp6yzJ%s%umupn%tH_st%s-:8pxltw-:8sl%s-:8{l%s%spo-:8ly-:8`y}prt%s%tp}po-:8%vp}%stzy-:8zq-:8PxltwPynzop}-:8m%y-:8Xp}tot%ux{z%s%tKl%svp}6vzxx%uyp6yz