• Organisasjon
  • Nettstedskart
  • Endre skriftstørrelse
  • Lytt til teksten
  • Søk i nettsted
Du er her: Forside > Organisasjon > Skole og utdanning > Alle skoler i Asker > Barneskoler > Rønningen skole > Joggedag på Rønningen

Joggedag på Rønningen

Vi satser på fysisk aktivitet og støtter Indiaprosjekt

Joggedagen er tenkt å være en ny tradisjon ved skolen vår. Elevene fikk velge mellom kort, middels og lang løype.

Oppvarming

Felles oppvarming: "Røris".

Frivillig startkontigent var på 20.- kr. Pengene går til et prosjekt i India som går ut på å gi barnehage- og leksehjelptilbud til barn som lever under vanskelige kår. Elevrådet har fått i oppgave å telle pengene før de overrekkes til prosjektets leder, vår logoped Irene Figenschou.

Full fart i skogen

Elevene la ned en formidabel innsats! Målet var at alle skulle kjenne at de hadde høyere puls når de kom i mål enn da de startet. Noen elever valgte til og med å løpe den lange løypa to ganger! Offisiell Rønningenrekord på lang løype er 8.10 minutter.

Innholdsansvarlig: Thomas Rolland

Oppdatert: 02.09.2009 15:52:29
Skriv ut siden
pil Kontakt oss

Rønningen skole

Trettestykket 6
1388 Borgen

Telefon: 66 75 40 20
Faks: 66 75 40 21

This is a mailto link
 


Skriv ut siden Lag PDF av siden
Asker kommune, Postboks 353, 1372 Asker   prikk  66 90 90 00   prikk  E-postadresse: This is a mailto link
xltw%tzE}zyytyrpy6%svzwpKl%svp}6vzxx%uyp6yzJ%s%umupn%tH_st%s-:8pxltw-:8sl%s-:8{l%s%spo-:8ly-:8`y}prt%s%tp}po-:8%vp}%stzy-:8zq-:8PxltwPynzop}-:8m%y-:8Xp}tot%uxxltw%tzE}zyytyrpyKl%svp}6vzxx%uyp6yzJ%s%umupn%tH_st%s-:8pxltw-:8sl%s-:8{l%s%spo-:8ly-:8`y}prt%s%tp}po-:8%vp}%stzy-:8zq-:8PxltwPynzop}-:8m%y-:8Xp}tot%ux}zyytyrpyKl%svp}6vzxx%uyp6yzxltw%tzE{z%s%tKl%svp}6vzxx%uyp6yzJ%s%umupn%tH_st%s-:8pxltw-:8sl%s-:8{l%s%spo-:8ly-:8`y}prt%s%tp}po-:8%vp}%stzy-:8zq-:8PxltwPynzop}-:8m%y-:8Xp}tot%ux{z%s%tKl%svp}6vzxx%uyp6yz