Informasjon om koronapandemien og vaksinering i Asker

Les om smittesituasjonen og registrer deg for vaksinering

Oversikt over lag og foreninger

Opplysningene om de enkelte organisasjonene hentes automatisk. Foreningene må selv melde inn endringer til Brønnøysundregisteret.

1.Skougum Speidergruppe

Kontaktperson: Nina Dæhli

Abtv

Kontaktperson: Lars Fredrik Bull

Adhd Norge Asker & Bærum Lokallag

Kontaktperson: Kristin Sander

Afrobrasiliansk Kultur Og Capoeira

Kontaktperson: Ole Christian Overåsberget

Ah! Cello!

Kontaktperson: Anna Helgadottir

Akershus Hundekjører Krets

Kontaktperson: Geir Wiik

Arent, Christian Og

Kontaktperson: Kate Iren Løhren

Arnestad Skolekorps

Kontaktperson: Stig Leine

Asker 1 Speider Gruppe

Kontaktperson: Margrethe Wilmers

Asker Aldershjems Venner

Kontaktperson: Liv Margit Stenseth

Asker Arbeiderparti

Kontaktperson: Marianne Rasmussen

Asker Azad Sports & Culture Club

Kontaktperson: Joginder Bains

Asker Biljardklubb

Kontaktperson: Bjørn Strandhus

Asker Birøktelag

Kontaktperson: Carl Peter Aaser

Asker Blues Klubb

Kontaktperson: Erik Habberstad

Asker demensforening

Kontaktperson: Anne-Lise Frogner

Asker Elveforum

Kontaktperson: Unn Orstein

Asker Folkedanslag

Kontaktperson: Kåre Smeland

Asker Fotball Kvinner Vf

Kontaktperson: Tor Dølvik

Asker Hagelag

Kontaktperson: Ole Petter Vik

Asker Håndballens Venner

Kontaktperson: Hans Petter Henricks

Asker Håndverkerforening

Kontaktperson: Trond Henning Eriksen

Asker Jeger Og Fiskeforening

Kontaktperson: Dennis Selinger

Asker Kammerkor

Kontaktperson: Per Kjetil Aukner

Asker Kfuk-Kfum-Speidere

Kontaktperson: Jørgen Bjørndalen

Asker Kirkekor

Kontaktperson: Tore Gude

Asker Kunstløp Klubb Akk

Kontaktperson: Elisabeth Tidemand

Asker Lokallag Av Norsk Forbund For

Kontaktperson: Ole Jakob Skeie

Asker Mc-Club

Kontaktperson: Geir Døving

Asker Mdg

Kontaktperson: Sandra Sotkajærvi

Asker Miniracing Club

Kontaktperson: Egil Aksnes

Asker Motorsportklubb

Kontaktperson: May Elin Vandevjen

Asker Museums Venner

Kontaktperson: Gerd Marit Hasvang

Asker Musikkorps

Kontaktperson: Frode Wold

Asker Musikkråd

Kontaktperson: Kristin Irene Lunde

Asker Og Bærum Afasiforening

Kontaktperson: Sissel Heibek

Asker Og Bærum Fotoklubb

Kontaktperson: Geir Eugen Arnesen

Asker Og Bærum Hjelpefond

Kontaktperson: Kannan Nagendram

Asker Og Bærum Travklub

Kontaktperson: Sanne Vereide

Asker Pak Kultur Forum Norway

Kontaktperson: Tanvir Ahmed

Asker Pensjonistparti

Kontaktperson: Halvard Berg

Asker Pinsemenighet

Kontaktperson: Lewi Peter Hansen

Asker Revmatikerforening

Kontaktperson: Kari Laila Krogvold

Asker Rideklubb

Kontaktperson: Inger Cecilie Reese

Asker Schakklubb

Kontaktperson: Jøran Aulin-Jansson

Asker Seilforening

Kontaktperson: Eira Cathrine Kjeksrud

Asker Skolekorps

Kontaktperson: Merete Kristensen

Asker Skytterlag

Kontaktperson: Øyvind Engen

Asker Skøyteklubb

Kontaktperson: Pieter Paul Furnée

Asker Spell Og Danselag

Kontaktperson: Brynjar Bratland

Asker Stasjon Og Omegn Vel

Kontaktperson: Brit Husmo

Asker Triathlon Klubb

Kontaktperson: Morten Dehli

Asker Turnforening

Kontaktperson: Rolf Jørgen Bjelke

Asker Velforbund

Kontaktperson: Karl Jørgen Gurandsrud

Asker Venstre

Kontaktperson: Jostein Tellnes

Askerrevyen

Kontaktperson: Hennie Thoeneie

Auke Vel

Kontaktperson: Steinar Backe

Baarsrudveien Nabolag

Kontaktperson: Svend Øyvind Vold

Back In Business Kor & Band

Kontaktperson: Ellen Tuset

Bestum Stasmusikk

Kontaktperson: Ragnar Elling Hansen

Billingstad Historielag

Kontaktperson: Tore-Wiggo Sørensen

Billingstad Vel

Kontaktperson: Egil Steinsland

Bjørnstadkroken Velforening

Kontaktperson: Jon Christer Bakler

Blakstad Normisjon

Kontaktperson: Arnfinn Jørgen Holten

Blakstad Rideklubb

Kontaktperson: Øivind Olav Øxseth

Bondi & Vettre Skolekorps

Kontaktperson: Thomas Zandjani

Bondi Kulturforening

Kontaktperson: Ivar Romundstad

Borgen Oldis

Kontaktperson: Åse Eiterstraum

Borgen Vel

Kontaktperson: Borghild Holsvik

Brendsrudtoppen Vel

Kontaktperson: Stein Georg Birger Wettergreen

Brøholt Vel

Kontaktperson: Amund Geicke

Buskerud Fylkeslag Av

Kontaktperson: Grethe Syvaldsen

Buskeruds Jæger Og Fiskeforening

Kontaktperson: Dag Twist

Bærum Cricket Klubb

Kontaktperson: Khurram Dawood

Bødalen Kodeklubb

Kontaktperson: Rolf Brandsar

Båstad Og Omegn Vel

Kontaktperson: Karl Jørgen Gurandsrud

Båtstø Og Høvik Vel

Kontaktperson: Margrethe Schøning

Ceel Baraf Frivillig Organisasjon

Kontaktperson: Ahmed Hussein Toryare

Chilibrødrene

Kontaktperson: Magne Hammersgård

Coro Angelico

Kontaktperson: Katrine Husby

Corvette Club Norway

Kontaktperson: Lars-Birger Wyller

Daleløkken Velferdforening

Kontaktperson: Dag Lillethun

Den Arabisk Foreningen I Norge

Kontaktperson: Nasser Abu Amra

Den Eritreiske Forening I Asker

Kontaktperson: Samuel Afewerki Embaye

Dikemark Idrettsforening

Kontaktperson: Merete Haugøy

Dogs & Saints Mc

Kontaktperson: Roger Andre Søttar

Downhill Skateboard Klubb

Kontaktperson: Cedric Allen Cornell

Drammen Skyttersamlag

Kontaktperson: Ingar Haugerud

Dramstad Badestrand

Kontaktperson: Frank Karlsen

Drengsrud Vel

Kontaktperson: Envor Madeleine Skårdalsmo

Ec-Play Together

Kontaktperson: Jostein Skare

Eikeleina Huseierforening

Kontaktperson: Ole Martin Gustavsen

El & It Avd. 171 Hurum

Kontaktperson: Ann Kristin Søbye

Ellingstad Vel

Kontaktperson: Sissel Pedersen

Fabrikkens Venner

Kontaktperson: Per Sletaune

Filtvet Fyrs Venner

Kontaktperson: Knut-Arne Ekern

Fokus På Barnevernet

Kontaktperson: Trond Rikard Ensby

Folkestad Vel

Kontaktperson: Elin Henriksen

For Swingende

Kontaktperson: Arnfin Haavik

Foreldrerådet Drengsrud Skole

Kontaktperson: Live Korsvold

Foreningen Kosova Asker

Kontaktperson: Blerim Gjoni

Foreningen Mobbing I Skolen

Kontaktperson: Irma Marie Rustad

Foreningen Norden Asker

Kontaktperson: Svein Ivar Fors

Foreningen Omattatt

Kontaktperson: Anja Østerli

Foreningen Opera Mobile

Kontaktperson: Yngvild Vivja Ruud

Forsvarets Seniorforbund, Avdeling

Kontaktperson: Eirik Davidsen

Friforeningen Ungdomsklubb

Kontaktperson: Ole Max Haaland

Friluftsskolen Vesledammen

Kontaktperson: Lise-Berith Lian

Frydenlund Seniorkorps

Kontaktperson: Pål Ellingsen

Fug Asker

Kontaktperson: John Bekkenes

Føyka Storband

Kontaktperson: Brit Eggen

Granly Vevstue

Kontaktperson: Annette Tvedten

Grend 5, Sydskogen Vel

Kontaktperson: Morten Reina

Grimsrud Og Gjerdal Vel

Kontaktperson: Trond Larsen

Grinis Vei Veilag

Kontaktperson: Håkon Gunnar Larsson

Grønn Grend Hurum

Kontaktperson: Hilde Lengali

Grønn Ungdom Asker & Bærum

Kontaktperson: Håkon Harnes

Hageselskapet Hurum Hagelag

Kontaktperson: Gro Dorte Sønsteby

Haugboskogen Vel

Kontaktperson: Mette Aspås

Heggedal Friidrettsklubb

Kontaktperson: Arne Sæther

Heggedal Hovedgårds Venner

Kontaktperson: Per Sandbrekke

Heggedal Lions Club

Kontaktperson: Odd Magne Bakken

Heggedal Og Blakstad Skolekorps

Kontaktperson: Torill Holden

Heggedal Og Omegn Historielag

Kontaktperson: Dag Henning Sæther

Heggedalsmarka Huseierforening

Kontaktperson: Åse Mai Müller

Hellebekkgrende & Hellebekkroken

Kontaktperson: John Robert Thune

Herstadhei Turisthytteforening

Kontaktperson: Turid Dahl

Historisk Racing Norge

Kontaktperson: Mads Christian Gjerdrum

Hjelpende Hånd

Kontaktperson: Lukas Dimskis

Hk-Klubben Ikea Csc/Netthandel

Kontaktperson: Bjørn Sæthre

Hlf Røyken

Kontaktperson: Sigrun Svanberg

Holmefjellet Vel

Kontaktperson: Kari Øvland

Holmen Og Landøen Vel

Kontaktperson: Trond Øiseth

Holmen Skolekorps

Kontaktperson: Kjersti Langeland

Holmsbu Vel

Kontaktperson: Ellen Gullerud

Hr Nettverk Vi

Kontaktperson: Inger Johanne Hjellseth

Hudrimar

Kontaktperson: Anne Elisabeth Sæthre

Human-Etisk Forbund Asker Lokallag

Kontaktperson: Anders Lingaas

Huringen If

Kontaktperson: Gry Randi Jørgensen

Hurum & Røyken Storband

Kontaktperson: Magnus Nielsen

Hurum Bowlsklubb

Kontaktperson: Ann-Katrin Kristiansen

Hurum Bygdekvinnelag

Kontaktperson: Inger Johanne Myhr

Hurum Husflidslag

Kontaktperson: Linda Merethe Jegervatn

Hurum Kunstlag

Kontaktperson: Frank Kjell Austad

Hurum Motor Og Fritidsklubb

Kontaktperson: Frode Ragnar Nyquist

Hurum Rotary Klubb

Kontaktperson: Lars Koløen

Hurum Røde Kors

Kontaktperson: May-Liss Kristoffersen

Hurum Seilforening

Kontaktperson: Jostein Holdhus

Hurum Sjakklubb

Kontaktperson: Christian Frederik Dyresen

Hurum Sportsskytterklubb

Kontaktperson: Terje Vernly

Hurum Turistforening

Kontaktperson: Eivind Stølan

Hurum Vinklubb

Kontaktperson: Anne Inger Blichfeldt

Hurø-Gjengens Støtteforening

Kontaktperson: Erik Gudem

Hvalstad Teknolab

Kontaktperson: Leif Basberg

Hyggen Fau

Kontaktperson: Lisbeth Syvertsen

Hyggen Velforening

Kontaktperson: Therese Nyen

Isaac Norge

Kontaktperson: Jane Svartskuren

Jehovas Vitner -

Kontaktperson: Tomasz Kakol

Jehovas Vitner - Asker Menighet

Kontaktperson: Øystein Gaathaug

Jehovas Vitner - Drammen Latinske

Kontaktperson: Fabian Alexander Peralta

Juleflyet

Kontaktperson: Linda Joy Simonsen

Karen Youth Norway

Kontaktperson: Saw Taw Nay Moo Win

Katrineåsen Vel

Kontaktperson: Mildrid Johanne Lund

Kfs Vårsol

Kontaktperson: Knut Dag Bernhart

Kirkebergveien Veilag

Kontaktperson: Stein Gullik Styrmoe

Kjekstadmarka Vel

Kontaktperson: Elin Irene Kristiansen

Kleiverveien Vel

Kontaktperson: Frode Berntsen

Knøttene

Kontaktperson: Bodil Kvangarsnes

Konglungen Tennisklubb

Kontaktperson: Hans Christian Oppegaard

Konglungens Vel

Kontaktperson: Martha Takvam

Kongsskogen Vel

Kontaktperson: Jahn-Roger Nygaard

Kristi Venner

Kontaktperson: Olav Emanuel Nilsen

Kulturhagens Venner

Kontaktperson: Siri Berta Hjartholm

Kunstrommet - Verksted Galleri

Kontaktperson: Mona Myran

Landslaget For Matematikk I Skolen

Kontaktperson: Elin Viktoria Unstad

Langholt Vel

Kontaktperson: Marit Leer

Lc Røyken Myrahvarf

Kontaktperson: Turid Jørgensen

Light Up Life

Kontaktperson: Maribel Thorjussen

Lions Club Asker

Kontaktperson: Ingar Stenrud

Lions Club Blakstad

Kontaktperson: Berit Helga Øberg

Lions Club Borgen

Kontaktperson: Per Oddvar Hagen

Lions Club Hurum

Kontaktperson: Sten Vidar Mørch

Lions Club Nesbru-Hvalstad

Kontaktperson: Ove John Killingberg

Lions Motivprodukter

Kontaktperson: Ove John Killingberg

Liverbirds Asker

Kontaktperson: Tomas Vodal

Loge Nr 91 Skaugum

Kontaktperson: Martinus Forseth

Losje Nr 43 Fraxinus Av Fgdo

Kontaktperson: Rolf Aasheim

Lyd & Fryd Kultur

Kontaktperson: Espen Stenhammer

Mellem Nes Velforening

Kontaktperson: Ketil Salvesen

Mental Helse Asker

Kontaktperson: Gørill Martinsen

Muserud Vel

Kontaktperson: Ole Tommy Meland

Musica Sacra

Kontaktperson: Yngvild Stuksrud

Musica Sinfonietta - Asker Barne-

Kontaktperson: Karin Aubert

Musikk For Alle

Kontaktperson: Hans Mathias Thjømøe

Narko-Aktiv

Kontaktperson: Turid Jørgensen

Nasjonalforeningen For Folkehelsen

Kontaktperson: Gro Ellen Danielsen

Nasjonalt Støttegruppenettverk

Kontaktperson: Rita Sormul

Naturvernforbundet I Hurum Og

Kontaktperson: Håvard Parathan Kilhavn

Ncf Region Øst

Kontaktperson: Stig Erik Fjærli

Nedre Frydenlundbakken Velforening

Kontaktperson: Jörg Ulrich

Nedre Hallenskog Vel

Kontaktperson: Ole Kristoffer Østbakken

Nedre Slependen Vel

Kontaktperson: Kjell Roger Moldskred

Nes Hageby Båtforening

Kontaktperson: Nils-Jacob Mortensen

Nes Hageby Vel

Kontaktperson: Lars Christian Houge

Nesbrurevyen

Kontaktperson: Wilhelm Guldteig

Nesøya Sjøspeidergruppe

Kontaktperson: Anette Rød

Nmk Asker

Kontaktperson: Ann-Maj Wallmann

Nordre Hurum Jeger Og

Kontaktperson: Steinar Flatmo

Norsk Forening For Eq-Terapeuter

Kontaktperson: Kjersti Idem

Norsk Fosterhjemsforening Buskerud

Kontaktperson: Irene Hotvedt

Norsk Landcruiser Klubb

Kontaktperson: Arne Opdal

Norsk Pokerforbund

Kontaktperson: Sigurd Andreas Eskeland

Norsk Scrabbleforbund

Kontaktperson: Eva Marie Wathne

Norsk Siameser-, Orientaler-,

Kontaktperson: Tove Rasmussen

Norway Chin Mission Church

Kontaktperson: Aung Lin Zaathang

Norwegian F.I.M. Meritum Group

Kontaktperson: Geir Skjold-Johnsen

Nvio Avdeling Asker Og Bærum

Kontaktperson: Svein Pettersen

Nærsnes Kirkeforening

Kontaktperson: Egil Borlaug

Nærsnes Kystlag

Kontaktperson: Asgeir Kaare Svendsen

Nærsnes Sangkor

Kontaktperson: Håvard Hovlandsdal

Nærsnes Vel

Kontaktperson: Geir Carsten Walaas

Oslo- Og Akershus Brannbefalslag

Kontaktperson: Ole-Johan Rygh

Oslofjordmuseets Venner

Kontaktperson: Trine Bendixen

Pinsemenigheten Salem

Kontaktperson: Knut Arne Janssen

Pistolkameratene Il

Kontaktperson: Tor Petter Abrahamsen

Proxdrive Racing Team

Kontaktperson: Petter Muren

Radar Event

Kontaktperson: Inger Marthe Selsaas

Rause Røster

Kontaktperson: Marit Synnøve Flåto

Real Trøkk

Kontaktperson: Arne Buer

Rødtangen Fastboende Forening

Kontaktperson: Alfred Willem Huizinga

Rødtangen Krabbefiskarlag

Kontaktperson: Therese Jahren

Røyken Blues Klubb

Kontaktperson: Elisabeth Solum

Røyken Brass

Kontaktperson: Bergliot Hagenlund

Røyken Bygdekvinnelag

Kontaktperson: Gro Synnøve Hagen

Røyken Båtforening Lagahølet

Kontaktperson: Øivind Svalesen

Røyken Film- Og Fotoklubb

Kontaktperson: Jan Peter Fagerback

Røyken Hagelag

Kontaktperson: Lill Mailen Bless

Røyken Historielag

Kontaktperson: Per Olav Berg

Røyken Jazzforum

Kontaktperson: Roar Lindberg

Røyken Kulturforum

Kontaktperson: Øyvind Moen

Røyken Og Hurum Brukshundklubb

Kontaktperson: Roar Olsen

Røyken Og Hurum Modellflyklubb

Kontaktperson: Anthony Jacobsen

Røyken Orienteringslag

Kontaktperson: Øyvind Hansen

Røyken Pike- Og Ungdomskor

Kontaktperson: Sylvia Schmidiger Hansen

Røyken Speidergruppe

Kontaktperson: Rune Haukedal

Røyken Teatergruppe

Kontaktperson: Espen Olsen

Røyken Vokalensemble

Kontaktperson: Ronald Gilbert Kjærsund

Røyken-Hurum Inner Wheel Klubb

Kontaktperson: Kari Johansen

Røykenmilas Venner

Kontaktperson: Jens-Kristian Haug

Sanatan Mandir Sabha

Kontaktperson: Surinder Nath Joshi

Sangkoret Midnattsol

Kontaktperson: Lisbeth Haugen

Sannhetens Ord Bibelsenter

Kontaktperson: Bent Gabrielsen

Skofterudfeltet Velforening

Kontaktperson: Ted Ringerike

Slemmestad Båtforening

Kontaktperson: Knut Olav Hillestad

Slemmestad Kajakklubb

Kontaktperson: Dag Briseid

Slemmestad Kfuk-Kfum-Speidere

Kontaktperson: Elisabeth Ådnanes

Slemmestad Pensjonistforening

Kontaktperson: Vinko Janjak

Slemmestad Ungdomskorps

Kontaktperson: Rune Nervik

Spikkestad Forum

Kontaktperson: Thomas Andre Rustad

Spikkestad Vel

Kontaktperson: Svein Ivar Hansen

Sportsklubben 4-4

Kontaktperson: Grete Dieserud

Spuvi

Kontaktperson: Kjell Bakken

Steinseth Rideklubb

Kontaktperson: Astrid Gullbekk

Stormen Oslo

Kontaktperson: Stig Nedregård

Storsand Vel

Kontaktperson: Stig Atle Jørgensen

Sunyata Aikido Dojo

Kontaktperson: Andre Anselm Walgren

Sætre Barnekor

Kontaktperson: Sigrid Helene Audestad

Sætre Kfuk-Kfum - Onsdagsklubben

Kontaktperson: Hilde Ihle

Sætre Og Folkestad Skolekorps

Kontaktperson: Elin Christel Drijfhout

Sætre Skateklubb

Kontaktperson: Tove Kjærby

Sætre Speidergruppe

Kontaktperson: Anders William Sæthre

Søndre Hurum Jeger- Og

Kontaktperson: Svein Anders Olaussen

Så Et Frø

Kontaktperson: Sissel Flesland

Tcu

Team Helårsbanden

Kontaktperson: Tore Skavland

Tofte & Filtvet Fritidsklubb

Kontaktperson: Ole-Kristian Blix

Tofte Fremad Idrettsforening

Kontaktperson: Kolbjørn Martin Johansen

Tofte Idrettslag

Kontaktperson: Inger Lise Johannesson

Tofte Musikkorps

Kontaktperson: Elin Kristiansen

Tofte Skolekorps

Kontaktperson: Margrethe Folkestad

Tofte Vel

Kontaktperson: Paul Kristian Kristiansen

Toppen Vel

Kontaktperson: Lars Erik Mørk

Tyin-Filefjell Orienteringsklubb

Kontaktperson: Line Ruud

Tøff-Tøff Modelljernbaneklubb

Kontaktperson: Raymond Willy Pedersen

Vardåsen Kirkes Korskole

Kontaktperson: Yngvild Stuksrud

Vardåsen Vel

Kontaktperson: Gard Roar Schaug

Vardåsen Vox Cordis

Kontaktperson: Yngvild Stuksrud

Veilaget Gamle Nærsnes

Kontaktperson: Martin Sørensen

Velferdskasse Hurum Energiverk

Kontaktperson: Ann Kristin Søbye

Vendelfaret Huseierforening

Kontaktperson: Bjørn Hånde

Venneforening Til Støtte For Drift

Kontaktperson: Ove Heiborg

Verket Og Bogen Miljøgruppe

Kontaktperson: Hans Ole Korsgaard

Verket Og Bogen Vel

Kontaktperson: Anne Eek

Verven Vel

Kontaktperson: Paul Georg Knappe-Poindecker

Vestengen Huseierforening

Kontaktperson: Christian Martin Burmeister

Vettre Antennelag

Kontaktperson: Jon Arve Risan

Vettre Vel

Kontaktperson: Ernst Alsaker

Voksne For Barn Asker Og Bærum

Kontaktperson: Hilde Elise Eikenes

Volden Kystlag

Kontaktperson: Knut Christian Haarde

Vollen Big Band

Kontaktperson: Bjørn Garberg

Vollen Vel

Kontaktperson: Knut-Herman Førsund

Vollenkoret

Kontaktperson: Ole Braathen

Warya Idrettsklubb

Kontaktperson: Bashir Adan Abshir

Web Women

Kontaktperson: Ingunn Hegdal

Østenstad Y's Men's Club, Asker

Kontaktperson: Max Aage Eien

Øvre Bjerkås Vel

Kontaktperson: Trond Myklebust

Øvre Hallenskog Vel

Kontaktperson: Oddrun Christin Myklebust

Øvre Høn Vel

Kontaktperson: Espen Davidsen

Øvre Nes Vel

Kontaktperson: Espen Bøch

Øvre Nærsnes Vel

Kontaktperson: Espen Hørven

Øvre Skutuset Vel

Kontaktperson: Esben Sondre Svalastog

Åros Samfunnshuslag

Kontaktperson: Paul Georg Knappe-Poindecker

Åros Veilag Sør

Kontaktperson: Robert Pettersen