Fysio- og ergoterapitjenesten

Tjenesten har ansvar for fysioterapi for voksne og ergoterapi for voksne. Ansvaret for fysioterapi for barn og unge ligger hos Barne- og familieenheten.

Mellomleder: Rune Schjørlien 66 76 84 63

Arnestad/Heggedal/Solberg/Gullhella sykehjem
Camilla Knudsen 
E-post: camilla.knudsen@asker.kommune.no
Telefon: 66 76 87 52 - 456 34 547

Vettre/Bondi/Blakstad/Risenga dagsenter/Bondi boligsenter
Hege M. Eidem 
E-post: heidem@asker.kommune.no
Telefon: 66 76 87 52 - 480 79 146

Rønningen/Hagaløkka/Vardåsen/Drengsrud/Oppsjø omsorgsboliger/Asker bo- og omsorgssenter/Søndre Borgen langtid
Parvin Z. Tahiri
E-post: parvin.tahriri@asker.kommune.no
Telefon: 66 90 99 83 - 948 34 093
Vikar: Marlin Solbakken
E-post: marlin.andrea.solbakken@asker.kommune.no 
Telefon: 66 76 85 66 - 469 58 073

Voksenhabilitering(PU-boliger/hjemmeboende)
Mette Sand Austnes 
E-post: mette.austnes@asker.kommune.no
Telefon: 66 76 87 53 - 910 07 038

Nesøya/Billingstad/Mellom-Nes og Vestre Nes omsorgsboliger/Torstadtunet omsorgsboliger
Vikar: Ellen Castellan 
Telefon: 66 76 87 55 - 911 54 336
Vikar: Line Marie Ek
Telefon: 66 76 85 33

Jansløkka/Hvalstad/Hofstad/Solgården sykehjem/-boligsenter/-dagsenter
Vikar: Anette Røsaker
Telefon: 66 76 87 46

Forespørsler/henvisninger kan rettes til alle ergoterapeutene eller via mellomleder for tjenesten:

Mellomleder

Rune Schjørlien
Telefon: 66 76 84 63
E-post: rune.schjorlien@asker.kommune.no

Ergoterapeuter

Svanhild Anita Hensema
Telefon: 66 76 84 23
E-post: svanhild.anita.hensema@asker.kommune.no

Kristin Skjærstad
Telefon: 948 25 298
E-post: kristin.skjaerstad@asker.kommune.no

Vigdis Haugen Aae
Telefon: 66 76 84 21
E-post: vigdis.haugen.aae@asker.kommune.no

Tormod Lund
Telefon: 66 90 99 94
E-post: tormod.lund@asker.kommune.no

Jorun Anniken Bjelland Vatne
Telefon: 66 76 87 50
E-post: jvatne@asker.kommune.no

Emilie Grønstad
Telefon: 66 76 84 79
E-post: emilie.gronstad@asker.kommune.no

Anne Solvår Lien
Telefon: 66 76 84 20
E-post: anne.solvar.lien@asker.kommune.no

Charlotte Robsahm
Telefon: 66 76 84 33
E-post: charlotte.robsahm@asker.kommune.no

Julie Vea Arnesen
Telefon: 469 47 290
E-post: julie.vea.arnesen@asker.kommune.no

Monica Eiklid Nilsen
Telefon: 66 76 87 58
E-post: monica.eiklid.nilsen@asker.kommune.no

Eva H. Adolfsen
Telefon: 66 76 84 19
E-post: eva.adolfsen@asker.kommune.no

Torhild Lindhom Ackenhausen
Telefon: 66 76 84 52
E-post: torhild.lindhom.ackenhausen@asker.kommune.no

Stine Skare-Eriksen
Telefon: 66 76 87 46
E-post: stine.skare-eriksen@asker.kommune.no

 

Kontakt

Telefon

66 76 84 63

Besøksadresse

Idunns vei 1
1386 Asker