Råd og utvalg

Søkeresultat

Viser 33 treff på Formannskapet

Lene W. Conradi
Navn:

Lene W. Conradi

Parti: Høyre
Funksjon: Ordfører
E-post:
Telefonnummer: +4791308639
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Leder i utvalg i:
Arbeidsutvalg plan, samferdsel, miljø
Leder i utvalg i:
Arbeidsutvalg næring, landbruk, turisme
Leder i utvalg i:
Partssammensatt utvalg
Leder i utvalg i:
Partssammensatt utvalg (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret (2019-2023)
Leder i utvalg i:
Valgstyret (2019-2023)
Leder i utvalg i:
Heltidsutvalget
Monica Vee Bratlie
Navn:

Monica Vee Bratlie

Parti: Høyre
Funksjon: Varaordfører
E-post:
Telefonnummer: +4797042560
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Utvalgsmedlem i:
Arbeidsutvalg næring, landbruk, turisme
Nestleder i utvalg i:
Partssammensatt utvalg
Nestleder i utvalg i:
Utvalg for oppvekst
Varamedlem i utvalg i:
Utvalg for oppvekst
Varamedlem i utvalg i:
Utvalg for medborgerskap
Nestleder i utvalg i:
Partssammensatt utvalg (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret (2019-2023)
Varaordfører i:
Formannskapet (2019-2023)
Nestleder i utvalg i:
Utvalg for oppvekst (2019-2023)
Nestleder i utvalg i:
Valgstyret (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Heltidsutvalget
Leder i utvalg i:
Oppgaveutvalg Skogsborg
Håvard Vestgren
Navn:

Håvard Vestgren

Parti: Høyre
Funksjon: Utvalgsmedlem
E-post:
Telefonnummer: +4741660512
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Utvalgsmedlem i:
Arbeidsutvalg plan, samferdsel, miljø
Utvalgsmedlem i:
Partssammensatt utvalg
Leder i utvalg i:
Utvalg for plan og byggesak
Utvalgsmedlem i:
Partssammensatt utvalg (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Formannskapet (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Valgstyret (2019-2023)
Ivar Granum
Navn:

Ivar Granum

Parti: Arbeiderpartiet
Funksjon: Utvalgsmedlem
E-post:
Telefonnummer: +4799217901
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Utvalgsmedlem i:
Arbeidsutvalg næring, landbruk, turisme
Utvalgsmedlem i:
Partssammensatt utvalg
Utvalgsmedlem i:
Partssammensatt utvalg (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Formannskapet (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Valgstyret (2019-2023)
Nestleder i utvalg i:
Heltidsutvalget
Marianne Riis Rasmussen
Navn:

Marianne Riis Rasmussen

Parti: Arbeiderpartiet
Funksjon: Utvalgsmedlem
E-post:
Telefonnummer: +4790516607
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Utvalgsmedlem i:
Arbeidsutvalg plan, samferdsel, miljø
Utvalgsmedlem i:
Partssammensatt utvalg
Utvalgsmedlem i:
Partssammensatt utvalg (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Formannskapet (2019-2023)
Varamedlem i utvalg i:
Utvalg for oppvekst (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Valgstyret (2019-2023)
Varamedlem i utvalg i:
Heltidsutvalget
Nestleder i utvalg i:
Oppgaveutvalg Skogsborg
Tonje Lavik Pederssen
Navn:

Tonje Lavik Pederssen

Parti: Fremskrittspartiet
Funksjon: Utvalgsmedlem
E-post:
Telefonnummer: +4794337870
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Utvalgsmedlem i:
Arbeidsutvalg næring, landbruk, turisme
Utvalgsmedlem i:
Partssammensatt utvalg
Varamedlem i utvalg i:
Utvalg for oppvekst
Varamedlem i utvalg i:
Utvalg for medborgerskap
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret (2019-2023)
Varamedlem i utvalg i:
Formannskapet (2019-2023)
Varamedlem i utvalg i:
Oppgaveutvalg Skogsborg
Navn:

Rikard Gaarder Knutsen

Parti: Fremskrittspartiet
Funksjon: Utvalgsmedlem
E-post:
Telefonnummer: +4745632450
Utvalgsmedlem i:
Partssammensatt utvalg
Nestleder i utvalg i:
Utvalg for plan og byggesak
Varamedlem i utvalg i:
Kommunestyret (2019-2023)
Varamedlem i utvalg i:
Utvalg for velferd (2019-2023)
Elisabeth Holter-Schøyen
Navn:

Elisabeth Holter-Schøyen

Parti: Venstre
Funksjon: Utvalgsmedlem
E-post:
Telefonnummer: +4790061171
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Utvalgsmedlem i:
Arbeidsutvalg plan, samferdsel, miljø
Utvalgsmedlem i:
Partssammensatt utvalg
Leder i utvalg i:
Utvalg for oppvekst
Utvalgsmedlem i:
Partssammensatt utvalg (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Formannskapet (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Valgstyret (2019-2023)
Hanne Lisa Matt
Navn:

Hanne Lisa Matt

Parti: Miljøpartiet De Grønne
Funksjon: Utvalgsmedlem
E-post:
Telefonnummer: +4745019787
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Utvalgsmedlem i:
Arbeidsutvalg næring, landbruk, turisme
Utvalgsmedlem i:
Partssammensatt utvalg
Varamedlem i utvalg i:
Utvalg for oppvekst
Varamedlem i utvalg i:
Utvalg for medborgerskap
Utvalgsmedlem i:
Partssammensatt utvalg (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Formannskapet (2019-2023)
Utvalgsmedlem i:
Valgstyret (2019-2023)
Eva Høili
Navn:

Eva Høili

Parti: Kristelig Folkeparti
Funksjon: Utvalgsmedlem
E-post:
Telefonnummer: +4799507940
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Utvalgsmedlem i:
Arbeidsutvalg næring, landbruk, turisme
Utvalgsmedlem i:
Partssammensatt utvalg
Turid Lohne Velund
Navn:

Turid Lohne Velund

Parti: Høyre
Funksjon: Varamedlem i utvalg
E-post:
Telefonnummer: +4790176748
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Nestleder i utvalg i:
Utvalg for oppvekst
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret (2019-2023)
Thormod Rønning Kvam
Navn:

Thormod Rønning Kvam

Parti: Høyre
Funksjon: Varamedlem i utvalg
E-post:
Telefonnummer: +4793094707
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Utvalgsmedlem i:
Utvalg for oppvekst
Utvalgsmedlem i:
Utvalg for medborgerskap
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret (2019-2023)
Cathrine Jensen
Navn:

Cathrine Jensen

Parti: Høyre
Funksjon: Varamedlem i utvalg
E-post:
Telefonnummer: +4793089614
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Utvalgsmedlem i:
Utvalg for samfunnstjenester
Varamedlem i utvalg i:
Utvalg for plan og byggesak
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret (2019-2023)
Karin Ståhl Woldseth
Navn:

Karin Ståhl Woldseth

Parti: Fremskrittspartiet
Funksjon: Varamedlem i utvalg
E-post:
Telefonnummer: +4797699584
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Utvalgsmedlem i:
Utvalg for velferd
Varamedlem i utvalg i:
Utvalg for medborgerskap
Vanessa Vetterstad Nystedt
Navn:

Vanessa Vetterstad Nystedt

Parti: Høyre
Funksjon: Varamedlem i utvalg
E-post:
Telefonnummer: +4741387553
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Varamedlem i utvalg i:
Utvalg for samfunnstjenester
Kent Inge Stenberg Ryen
Navn:

Kent Inge Stenberg Ryen

Parti: Høyre
Funksjon: Varamedlem i utvalg
E-post:
Telefonnummer: +4740878424
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Utvalgsmedlem i:
Utvalg for oppvekst
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret (2019-2023)
Rikke Sjølander
Navn:

Rikke Sjølander

Parti: Fremskrittspartiet
Funksjon: Varamedlem i utvalg
E-post:
Telefonnummer:
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Tobias Waage Bremnes
Navn:

Tobias Waage Bremnes

Parti: Venstre
Funksjon: Varamedlem i utvalg
E-post:
Telefonnummer: +4740740811
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Varamedlem i utvalg i:
Utvalg for oppvekst
Christian Skrede
Navn:

Christian Skrede

Parti: Venstre
Funksjon: Varamedlem i utvalg
E-post:
Telefonnummer: +4793852693
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Varamedlem i utvalg i:
Utvalg for samfunnstjenester
Utvalgsmedlem i:
Utvalg for plan og byggesak
Marie Østensen
Navn:

Marie Østensen

Parti: Arbeiderpartiet
Funksjon: Varamedlem i utvalg
E-post:
Telefonnummer: +4741498048
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Jørn Nygren
Navn:

Jørn Nygren

Parti: Arbeiderpartiet
Funksjon: Varamedlem i utvalg
E-post:
Telefonnummer: +4791688898
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Utvalgsmedlem i:
Utvalg for velferd
Varamedlem i utvalg i:
Utvalg for plan og byggesak
Farah Ali
Navn:

Farah Ali

Parti: Arbeiderpartiet
Funksjon: Varamedlem i utvalg
E-post:
Telefonnummer: +4791515977
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Utvalgsmedlem i:
Utvalg for plan og byggesak
Ronnie M. A. G. Larsen
Navn:

Ronnie M. A. G. Larsen

Parti: Arbeiderpartiet
Funksjon: Varamedlem i utvalg
E-post:
Telefonnummer: +4799024866
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Varamedlem i utvalg i:
Utvalg for oppvekst
Utvalgsmedlem i:
Utvalg for medborgerskap
Paal Steine
Navn:

Paal Steine

Parti: Miljøpartiet De Grønne
Funksjon: Varamedlem i utvalg
E-post:
Telefonnummer: +4791142232
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret
Utvalgsmedlem i:
Utvalg for oppvekst
Utvalgsmedlem i:
Utvalg for oppvekst
Utvalgsmedlem i:
Utvalg for oppvekst
Utvalgsmedlem i:
Kommunestyret (2019-2023)
Varamedlem i utvalg i:
Formannskapet (2019-2023)
}