Administrasjon

Kim Stian Gjerdingen Bakke, rektor
Telefon: 66 76 81 04, 41 43 41 01
E-post: kim.stian.bakke@asker.kommune.no

Eli Engstad Risa, avdelingsleder musikk
Telefon: 66 76 81 01
E-post: eli.engstad.risa@asker.kommune.no

Ingrid Røstad Ness, avdelingsleder musikk, DKSS koordinator
Telefon: 66 76 81 15
E-post: ingrid.rostad.ness@asker.kommune.no

Trude-Sofie Olavsrud Anthonsen, avdelingsleder scenekunst og visuell kunst Telefon: 66 76 81 18 E-post: trude-sofie.anthonsen@asker.kommune.no

Karin Aubert, konsulent Telefon: 66 76 81 00
E-post: karin.aubert@asker.kommune.no

Siri R. Christofersen, konsulent økonomi
Telefon: 66 76 81 02
E-post: siri.r.christofersen@asker.kommune.no

Siri Forberg, DKS koordinator
Telefon: 66 76 81 06
E-post: siri.forberg@asker.kommune.no