Administrasjon

Kim Stian Gjerdingen Bakke, rektor
Telefon: 66 76 81 04, 41 43 41 01
E-post: kim.stian.bakke@asker.kommune.no

Eli Engstad Risa, avdelingsleder musikk, DKS koordinator
Telefon: 66 76 81 01
E-post: eli.engstad.risa@asker.kommune.no

Ingrid Røstad Ness, avdelingsleder musikk, DKSS koordinator
Telefon: 66 76 81 15
E-post: ingrid.rostad.ness@asker.kommune.no

Gro Lystad, avdelingsleder scenekunst og visuell kunst, DKS koordinator
Telefon: 66 76 81 03
E-post: gro.lystad@asker.kommune.no

Karin Aubert, konsulent
Telefon: 66 76 81 00
E-post: karin.aubert@asker.kommune.no

Siri R. Christofersen, konsulent økonomi
Telefon: 66 76 81 02
E-post: siri.r.christofersen@asker.kommune.no

Lærere

Renate Alsing (slagverk, afrikansk marimba)
E-post: renate.alsing@asker.kommune.no

Kjell Magne Andersen (klarinett, saksofon)
E-post: kjell.magne.anderse@asker.kommune.no

Gunnar Berg-Nielsen (slagverk)
E-post: Gunnar.Berg-Nielsen@asker.kommune.no

Kjetil Bergheim (hardingfele, piano)
E-post: kjetil.bergheim@asker.kommune.no

Tine Blix (tegning, maling)
E-post: tine.blix@asker.kommune.no

Jan Petter Lilja Bye (saksofon)
E-post: jan.petter.lilja.bye@asker.kommune.no

Henning Bøgh (tilrettelagt, trombone)
E-post: henning.bogh@asker.kommune.no

Ingrid Klokkersund Byrt (piano, akkompagnement)
E-post: ingrid.byrt@asker.kommune.no

Marie-Therese Cappello (kostyme, sminke, scenografi)
E-post: marie-therese.cappello@asker.kommune.no

Georgi Deltchev (trompet)
E-post: georgi.deltchev@asker.kommune.no

Ragnhild Døsen (fløyte)
E-post: ragnhild.dosen@asker.kommune.no

Siri Forberg (teater)
E-post: siri.forberg@asker.kommune.no

Svanhild Gotaas (piano, keyboard)
E-post: svanhild.gotaas@asker.kommune.no

Monica Granberg (klarinett)
E-post: monica.granberg@asker.kommune.no

Morten Hannisdal (cello)
E-post: morten.hannisdal@asker.kommune.no

Atle Hassel (trombone, baryton, storband)
E-post: atle.hassel@asker.kommune.no

Halvard Heggdal (fiolin)
E-post: halvard.heggdal@asker.kommune.no

Germaine Bouts-Hexeberg
E-post: germaine.bouts-hexeberg@asker.kommune.no 

Bård Helgerud (gitar)
E-post: bard.helgerud@asker.kommune.no

Elisabeth Holmertz (sang)
E-post: elisabeth.holmertz@asker.kommune.no

Mona Hovestøl James (permisjon)
E-post: mona.hovestol@asker.kommune.no 

Steffen Kammler (barnekor og ungdomskor)
E-post: steffen.kammler@asker.kommune.no

Kenneth Karlsson (piano)
E-post: kenneth.karlsson@asker.kommune.no

Henning Waaler Kemp (gitar)
E-post: henning.waaler.kemp@asker.kommune.no

Thomas Kjekstad (gitar)
E-post: thomas.kjekstad@asker.kommune.no

Cecilie Solberg Knudsrød (teater)
E-post: Cecilie.Knudsrod@asker.kommune.no

Christian Larssen (gitar, elgitar)
E-post: christian.larssen@asker.kommune.no

Kjell Marcussen (gitar)
E-post: kjell.marcussen@asker.kommune.no

Nina Mjåtvedt (saksofon)
E-post: nina.mjatvedt@asker.kommune.no 

Cecilie Therese Nereng (horn)
E-post Cecilie.Therese.Nereng@asker.kommune.no

Rune Nergaard (el-bass, kontrabass)
E-post: rune.nergaard@asker.kommune.no

Anne Løtveit (teater)
E-post: anne.lotveit@asker.kommune.no

Andreas Løwe  (piano)
E-post: andreas.steinsland.lowe@asker.kommune.no

Andreas Olsson (klarinett, saksofon)
E-post: andreas.olsson@asker.kommune.no

Lise Strandli Pedersen (fiolin, bratsj)
E-post: lise.strandli.pedersen@asker.kommune.no

Karin Regstad (trompet)
E-post: karin.regstad@asker.kommune.no

Tove Romstad (piano)
E-post: tove.romstad@asker.kommune.no

Aage Schou (keramikk)
E-post: aage.moltke.schou@asker.kommune.no

Tor Selmer (fagott)
E-post: tor.selmer@asker.kommune.no

Ola Skaare (Real Trøkk)
E-post: skaaremusikk@runbox.no

Silje Solvang (baryton, trombone, tuba)
E-post: silje.solvang@asker.kommune.no

Vladimir Stoyanov (fiolin, dirigent)
E-post: vladimir.stoyanov@asker.kommune.no

Randi Gunn Tanem (sang)
E-post: randi.gunn.tanem@asker.kommune.no

Hilde Torgersen (sang)
E-post: hilde.torgersen@asker.kommune.no

Magnus Thunberg (slagverk)
E-post: magnus.thunberg@asker.kommune.no

Ksenia Yokavskaya (klarinett, musikkverksted)
E-post: Ksenia.Yukavskaya@asker.kommune.no

Stian Aase (trekkspill)
E-post: stian.aase@asker.kommune.no